top of page
logo png.png

3 Kw jeneratör 150wx4 adet  Işık Kulesi TSE ve CE Belgesi ile hizmete sunar .

Led Aydınlatma Işık Kulesi VS Aydınlatma kulesi  

TR-ZÜMRA  Modeli Işık kulesinin çok amaçlı kullanım özelliği vardır .Led Aydınlatma kulelerimiz, 3kw dizel jeneratörü ile  en az

yakıt tüketen, ışık kulesidir.  Ürünümüzü aldığınızda sadece sorunsuz bir makine değil aynı zamanda eşsiz ışık kaynağı ile çok büyük tasarruf  sağlayacaktır. 
Yüksek alan aydınlatması ile daha az kule ile daha çok yer aydınlatabilirsiniz. (4x150watt)

TR-ZÜMRA  Modeli Işık kulesinin mast hareketi mekanik bir Manuel vinç yardımıyla yapılır. Silindir makara saat yönünde döndüğünde halat sarılır ve Işık kukesi yukarı hareket eder Silindir makara saat yönü tersine döndüğünde halat serbert kalır ve ışık kulesi aşağı doğru hareket eder.

Işık Kulesi Kullanmanın açısından Avantajı nedir?
Elektriğin olmadığı Konser, miting, fuar ve festival gibi açık hava etkinliklerinde ortamın doğru aydınlatma sistemleri ile donatılması gerekmektedir. Etkinliklerin düzenlendiği alana özel aydınlatma çözümleri, ziyaretçi ve katılımcıların rahatlıkla hareket etmesini ve oluşabilecek olumsuz durumlarda acil durum planlarına uymasını sağlayacaktır. Bu doğrultuda yaşanması muhtemel olumsuz durumlar karşısında alanın tahliye edilmesi daha rahat olacaktır.

Olumsuz hava koşulları ve doğal afetler gibi insan hayatını tehdit eden durumlarda belirlenen bölgenin aydınlatılmasında aktif olarak kullanılan bu ekipmanlar; kolay kurulumu ve üst düzey aydınlatma özellikleriyle saha içerisinde çalışan profesyonellerin aydınlık bir ortamda rahatlıkla çalışmalarına imkân sağlarken içinde bulunulan olumsuz durumların da bertaraf edilmesinde yardımcı bir ekipman olarak kullanıyor.

Işık kuleleri uzun uzadıya kurulan elektrik altyapılarına göre zaman ve maliyet açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor. Çalışılan alanın belirlenen düzeylerde aydınlatılması için oluşturulması planlanan elektrik altyapısı, alanda karşılaşılması muhtemel sorunlarda vereceği tepki ve daha birçok beklenmeyen durum karşısında oluşturabileceği zararların tahmin edilemez bir seviyede olduğu riskleri de yanında getiriyor. Kolaylıkla kurulumu yapılan ve elektrik altyapısına sahip sistemlerle aynı kalitede performans sergileyen ışık kuleleri; risk içermeyen yapısı, Belirli bir KW jeneratör olarak kullanılabilme avantajları, pratik kurulumu taşınabilir olma özelliği ve tam dolu  yakıt tankı ile 48  saate kadar tam kapasite aydınlatma sunma imkanı ile açık hava etkinliklerinde ve saha operasyonlarında en çok tercih edilen yardımcı araçlar arasında yer alıyor.

Işık Kulesi VS Aydınlatma Kulesi Kullanım alanları ;

Spor karşılaşmaları ve top sahaları
Stadyum veya halı sahaları
Mitingler, açık hava konserleri ve festivaller
Açık hava fuarları
Otoyol ve demiryolu sahaları
Maden sahaları
Doğal afetler
Kırsal alanlar
Askeri üsler
Büyük, orta ve küçük ölçekli şantiyeler
Metro kazı alanları ve inşaat

 

Türkiye de ışık kulesi İmalat ve üretimini yapan Dizen Motor Savunma Endüstri A.ş firmamız 150X4 Waat ve 3 kw monfaze marşlı benzinli TR-ZUMRA-02 Modeli ile satışa sunulmuştur. İstenilirse farklı waatlarda ve KW üretilen ışık kuleleri siparişe göre de üretilebilir. Elektriktriğin olmadığı tüm alanlarda kullanılır ve oldukça hafiftir. Kullanıcısına zaman ve maliyet açısından farklı imkanlar sunmaktadır.

5.jpeg
6.jpeg
2.jpeg
katolog.jpeg
1.jpeg
bottom of page